Chodzi o obóz dla grupy 12 osób. Przez 7 dni uczestnicy będą uczyć się samodzielności, budowania relacji i funkcjonowania z dala od domu rodzinnego, pod opieką doświadczonej kadry.
- Miejscem naszego wyjazdu będzie Ośrodek "Królowa Karkonoszy" w Szklarskiej Porębie, miejsce pełne zieleni, spokoju i przestrzeni do rozwoju. Rodzice i opiekunowie finansują pobyt swoich bliskich we własnym zakresie. My zbieramy środki na coś absolutnie niezbędnego, bezpieczny transport całej grupy. Koszt wynajmu busa i przewozu uczestników to ogromne wyzwanie finansowe, dlatego potrzebujemy zebrać pieniądze, by zapewnić uczestnikom przejazd - tłumaczy Stowarzyszenie Na Tak i dodaje, że w tym czasie opiekunowie będą mogli choć na chwilę odetchnąć, czy zadbać o własne zdrowie, odpocząć i znaleźć moment na sprawy, na które na co dzień po prostu brakuje sił i czasu.
Wesprzeć zbiórkę na przewóz podopiecznych można tutaj.
Paula Zych
Źródło: epoznan.pl
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!